Goed en sympathiek concept. Route is erg mooi, kwaliteit eten is gewoon tot goed tot zeer goed, afhankelijk van het horeca adres. Al met al een aanrader
Met familie deze teutenroute gedaan. Mooie fietsroute door veel natuurgebied. Het weer was die dag zeer aangenaam. Het eten was echt heel lekker en de restaurants waren heel gastvrij en vriendelijk. Zeker voor herhaling vatbaar!
Voor de tweede keer met Happen en Trappen een dagje uit fietsen geweest met allemaal 60 plussers. Ondanks de afstand was het door de rustpauzes voor iedereen prima te doen. Het weer was fantastisch. Overal gastvrij onthaald. Kwaliteit van eten en drinken was prima. Afspraak voor volgens jaar ( in een ander deel van Nederland) hebben we onderling alweer gemaakt. Complimenten voor de organisatie!!
happen en trappen is echt een aanrader. een leuke combinatie van bewegen en eten. een mooie dagbesteding.
Hele leuke dag gehad en is zeker voor herhaling vatbaar.
Overal gastvrij ontvangen en heerlijk gegeten
We hebben een prachtige " Happen en Trappen- dag" beleefd. Zeker voor herhaling vatbaar.
Goed geregeld, prima restaurants, vriendelijke bediening en een prachtige route.
Een uitstekend verzorgde en gezellig fietsuitje.