wij zijn 30-09-2015 wezen happen en trappen en hebben de ijzeren man route gereden het was heel mooi mede door het mooie weer
We hebben met 8 vrouwen super genoten van deze dag, En zeker voor herhaling vatbaar.Overal vriendelijk personeel en het eten was boven verwachting. Ook het glutenvrije dieet van onze vriendin was overal prima verzorgd.
Mede dankzij het prachtige najaarsweer is dit een zeer geslaagde dag geweest. Genoten van alles.
Geweldigge mooie route. Zonder auto verkeer.
Stropers en jagers, blauwers en paters is een echte aanrader! Rustig en vlak parcours. Schilderachtige dorpjes in de grensstreek. De restaurants zijn mooi verdeeld over het traject zodat 50 km gemakkelijk te doen is. In ieder restaurant wordt men vriendelijk te woord gestaan en wordt een lekker gerecht geserveerd. Een prachtige dag vullende activiteit met het gezin of vrienden. Lekker en sportief!
Happen en trappen is voor ons zeker voor herhaling vatbaar! Volgende keer weer eens in een andere provincie!
Was een geweldige mooie dag voor herhaling vatbaar
Het was een super mooie fietsroute en een goed verzorgde dag! Voor herhaling vatbaar
We vonden het alle vier een geweldige dag,mede ook door het fantastische weer.Mooie route,vriendelijke gastvrije ontvangst en lekker eten.