Reacties van fietsers

Toon reacties van:


/ 10
De Maashorst Route

Het is een prachtige fietsroute en we hebben heerlijk gegeten.We kunnen iedereen aanraden deze tocht een keer te fietsen.


Familie van Beest | 07-09-2012
Bekijk deze route
/ 10
De Brabantse Wal

In juni heb ik deze route ook gefietst en nadien enkele verbeterpunten doorgegeven via dit formulier. Het is prettig om te merken dat hier ook écht iets mee gedaan is. De route was veel duidelijker omschreven. Dank hiervoor.


Nellemie Bouman | 07-09-2012
Bekijk deze route
/ 10
Guitenroute

een leuk gevulde dag met mooie fietsroute veelal door bossen en heide met goede fietspaden en met heerlijke gerechten onderweg. We hebben genoten


WHM van Dooren | 07-09-2012
Bekijk deze route
/ 10
Heidehoeveroute

De ontvangst was hartelijk.En het eten was voortreffelijk. Wij zijn zeer tevreden. Het was een mooie dag.


M Köhler . | 07-09-2012
Bekijk deze route
/ 10
Ervaar Giethoorn - Weerribben

prachtige route door een waterrijk gebied. Mooie fietspaden en rustige wegen. Giethoorn is een uniek stukje Nederland met zij vele hoge bruggen. ook de stadjes Ossenzijl en Blokzijl zijn pareltjes. de ontvangst in de restaurants was heel hartelijk en het eten prima.


J.Rood | 07-09-2012
Bekijk deze route
/ 10
Trappen door bos, duin en strand

heerlijke dag, uitstekend gegeten


T,van Raalte | 07-09-2012
Bekijk deze route
/ 10
Van Elfstedenstad naar finish

Als je wilt genieten van de veelzijdigheid van Friesland is deze fietstocht een aanrader.


Ton en Martje van de Moosdijk | 07-09-2012
Bekijk deze route
/ 10
Rondje Achterhoek

We hebben een hele mooie dag gehad. Het eten was prima,en de route prima te volgen. bedankt


Hanny Sesink | 06-09-2012
Bekijk deze route
/ 10
Land van Peel en Maas

We hebben een keileuke dag gehad. Leuke route, mooi weer en lekker eten. TOP!!!!!


Belinda Corneth | 06-09-2012
Bekijk deze route
/ 10
Rondje bijzonder Bernheze

We waren met een groep van 6 personen en dit was voor ons de vijfde keer Happen en Trappen. De gastvrije ontvangsten, duidelijke routes en het lekkere eten maakte deze H en T dag tot een van de beste.


C.A.J.Jacobs | 06-09-2012
Bekijk deze route


vorige | volgende